Jeden kilogram żółtego sera kosztuje 24,50zł. 2009-10-30 19:22:25 Ile kcalori ma JEDEN PLASTEREK pieczonego bakłażana na którym jest połowa plastra żółtego sera i plaster pomidora. 2012-07-14 19:10:25
Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr (grosza) Daje naj! 22dag=0,22kg 1kg - 18,25zł 0,22kg - x zł x=18,25 · 0,22 x≈4,02zł trzeba zapłacić zł. x 0,22= 4,015 4,015- 4,02 zł
Zadanie1 Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba zapłacic za 0,15kg takiego sera?? zadanie2 K… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.
Niedrogie są też ryby – kilogram świeżych kosztuje średnio od 20 do 25 QR (25-32 zł). Interesował nas nabiał, który w Polsce z miesiąca na miesiąc jest coraz droższy. Za kilogram sera żółtego emmentalera trzeba zapłacić 29,75 QR (ok. 37 zł), 10 jajek to 10,50 QR (ok. 13,10 zł), jogurt owocowy 1,75 QR (2,20 zł).
Paczka żółtego sera o wadze 450g kosztuje 6,75zł. a)około 14zł b)450 - 6,75 1000 - x 450x = 6750 x = 15zł

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o kilogram żółtego sera kosztuje 26,18 zł. Za 0,35 kg tego sera, z dokładnością do 1gr, trzeba zapłacić: A.9,17 zł B. 9,26 zł…

Kilogram sera kosztuje 18 , 25 zl . Ile trzeba zaplacic za 22 dag tego . Cene podaj w przyblizeniu do 1 gr . 2013-02-21 14:35:57; Po podwyzce o 20% kilogram sera zoltego kosztuje 18 zl.Jaka byla cena sera przed podwyzka? 2012-12-06 15:26:46; ile wynosi ciężar kawałka sera o masie 35 dag 2010-04-30 15:34:56; Ile kosztuje kilogram sera jeżeli
Klient kupił: 6 jaj po 36 gr za sztukę, 3 kostki masła po 3,56 zł kostkę, 35 dag polędwicy po 33,40 zł za 1 kg oraz 0,6 kg żółtego sera po 23,90 zł za 1 kg. Ile reszty otrzyma z 50 zł.? POMOCY
Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80 zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15 kg takiego sera?BŁAGAM POMÓŻCIE POTRZEBÓJE TO NA DZISIA… Misiu5211 Misiu5211

Kożystając z informacji, odpowiedz na pytania Ile kosztuje 1kg żółtego sera? za 5 pomidorów zapłacono 4.10zł. 8,20 - kilogram/ :2. 4, 10 - pół kilograma.

3CLdugw.
  • m6kd0owu43.pages.dev/41
  • m6kd0owu43.pages.dev/30
  • m6kd0owu43.pages.dev/38
  • m6kd0owu43.pages.dev/78
  • m6kd0owu43.pages.dev/53
  • m6kd0owu43.pages.dev/98
  • m6kd0owu43.pages.dev/51
  • m6kd0owu43.pages.dev/60
  • kilogram żółtego sera kosztuje 18 25